Odcinek 106

Emisja: 14 grudnia 2012, godz. 17:00

fot. Televisa

Roselena opowiada rodzinie o tym, jak została zdradzona przez męża. Maximino zaprzecza, jakoby utrzymywał w przeszłości romans z Aurorą i ostrzega żonę, że nie pozwoli jej zrzucić na niego winę za podłość, jaką wyrządziła Claudiowi. Ojciec Honesto wstawia się za Roselenę i prosi Patricia oraz Rodriga, żeby nie żywili urazy do matki. Claudio wręcza córce prezenty. Maximino uprzedza żonę, że będzie jej trudno zdobyć przebaczenie synów. Rodrigo przyznaje przed Janą i Patriciem, że Roselena potrzebuje pomocy, ale odmawia powrotu do domu. Wciąż czuje się zbyt zraniony. Luciana bierze na siebie winę za cierpienie, jakie spotkało Janę, Rodriga i Patricia. Paz i Magda przekonują ją, że jedyną winowajczynią jest Roselena. Patricio dzwoni do Luciany. Mówi jej, że jest mu wstyd za rodzinę i prosi o przebaczenie za krzywdy, jakie wyrządziła jej Roselena. Luciana obiecuje mu, że bez względu na wszystko zawsze będzie na jego zawołanie i nigdy nie zrobi niczego, co mogłoby sprawić mu ból. Patricio mówi Lucianie, że oddałby za nią własne życie.

Tagi: , ,

Komentarze

 1. patti pena
  2 kwietnia 2013 at 15:01 #

  Z testu mi wyszło 100 na 100 a następną telenowelą będzie otchłań namiętności

 2. Basia
  15 grudnia 2012 at 13:46 #

  ja nie rozumiem zachowania Luciany w stosunku do przejęcia należnego się jej majątku po ojcu /?
  Dla mnie to śmieszne , w końcu prawnie to jej pieniądze nikogo nie okrada powinna myśleć o przyszłości dziecka . A ten jej żal w stosunku do przejęcia połowy majątku Torreslanduw jest jeszcze bardziej żałosny ,nikt ich nie okrada mają oddać tylko to co zostało przez nich nieuczciwie zdobyte nikt nie wywala ich na bruk i nie pozostaną bez środków do życia .
  Luciana jest uczciwa, że aż mdli. Szkoda jej Rodriga i jego rodzeństwa, ale przecież oni zostaną z 50% majątku i tak mają dużo pieniędzy. Lucianie należą sie te pieniądze , a przecież komu ma innemu zapisać Claudio w testamencie jak nie jedynej córce . a ona tak zdziwiona.

  Jakby mi ktoś dał swój majątek to bym wzięła a nie narzekała,że nie chce byc bogata..

 3. Basia
  15 grudnia 2012 at 13:39 #

  wreszcie Roselena wyznała całą prawdę , przyznała się przed rodziną. co zrobiła. ale jaki wstyd. Rodrigo nigdy jej nie wybaczy.
  tak Patricio. Jana tez był tym przyjęta. Roselena sobie wmawia że Maximino miał Romans z Aurorą. Maximino ją nie zdradził. i zrzuca winę na Maximina. za podłość jaką Roselena wyrządziła Claudiowi.
  jak Roselena wyznawała prawde to wszyscy oniemieli . a Gala i Julieta to tylko miny robili.

 4. Izvi
  14 grudnia 2012 at 16:23 #

  również moim zdaniem Luciana źle wygląda w opaskach.

 5. Basia Niedzielska
  14 grudnia 2012 at 15:54 #

  amanda nie pleć bzdur , nie kłam że Luciana poślubi Lorenza. bo to nie prawda. tak naprawde Luciana wyjdzie za mąż za Rodriga . stworzą szczęśliwą rodzine z trójką dzieci. Luciana urodzi drugiego syna i da mu na imie Patricio. też zaopiekuje sie córką Gali. wiadomo że Luciana nie jest biologiczną siostrą Lorenza to juz wiemy od kilkunastu odcinków. to jest jakis absurd. Rodrigo i Vicy. hahaha. Rodrigo nie będzie z Vicky . tylko Rodrigo będzie z Lucianą. Lorenzo będzie z Janą. a Vicky będzie z Aldem.

  amanda nie wiem gdzie to wyczytałaś ale to jest wszystko kłamstwem to co ty piszesz. ty się dobrze czujesz. bo chyba nie.
  to są twoje bzdury

 6. Kornelia
  14 grudnia 2012 at 14:52 #

  a wiecie że Gala będzie miała guza mózgu i jej matka ją otruje żeby nie cierpiała??

 7. Ola
  10 grudnia 2012 at 19:49 #

  hahaha Rodrigo z WickY?hahahahahahahahhaha dobry żart ;)

 8. andzia
  10 grudnia 2012 at 10:48 #

  DO MONISI: dzieki za link, zrobilam test zdobylam 100 punktow na 100

 9. Emilka
  9 grudnia 2012 at 22:19 #

  Wiecie co, nie lubię weekendów od pewnego czasu, nie ma wtedy Ukrytej miłości i nowych streszczeń odcinków. Polubiłam za to poniedziałki;-)

 10. Name
  9 grudnia 2012 at 21:46 #

  Vicki nie bedzie z Aldem źle coś ci sie wydaje :P

  • XYZ
   9 grudnia 2012 at 22:15 #

   To z kim będzie Vicky?

 11. Name
  9 grudnia 2012 at 19:31 #

  A wiecie ze Achilles jest ojcem Violety? Tego sie nie spodziewałam. Nie mogę sie doczekać odc jak Luciana bd pracować w firmie :-P amanda nie płeć bzdur bo luciana poślubi rodriga, lorenzo bd z Jana a vicky z aldem. . . Nie wiem gdzie ty to widziałaś! Masz tylko rację w tym ze lorenzo nie jest bratem luciany. A reszta to twoje bzdury pozdrawiam :-P