Odcinek 89

Emisja: 3 grudnia 2012, godz. 18:00

fot. Televisa

Gabriel sugeruje Rodrigowi, że Gala mogłaby mu pomóc zapomnieć o Lucianie. Luciana płacze nad zdjęciem Rodriga. Constanza chwali się Roselenie, że dobrze się bawiła w towarzystwie Oscara. Roselena nie akceptuje ich związku i ostrzega siostrę, że przyjdzie dzień, w którym pożałuje, że jej nie posłuchała. Lucha zarzuca don Aquilesowi, że miał odwagę powiedzieć, że kocha Lucianę, a tymczasem nie pomaga jej w remoncie domu. Estela mówi Violecie, Ofelii i Serenie o ciąży Luciany. Don Aquiles przychodzi do domu Luciany i oferuje jej swoje wsparcie. Roselena proponuje Maximinowi, żeby na razie nie mówili Rodrigowi o ciąży Lucianiy, bo ta może się spodziewać dziecka innego mężczyzny. Don Aquiles zleca Procopio kolejne zadanie: ma się dowiedzieć, co poróżniło Lucianę i Rodriga. Gala wyznaje Juliecie, że niespodziewana wiadomość o ciąży Luciany mogłaby pokrzyżować jej plany. Claudio cieszy się, że nie tylko odzyskał córce, ale wkrótce zostanie także dziadkiem. Rodrigo myśli, że Gala była z nim szczera, gdy oferowała mu swoją przyjaźń. Luciana robi sobie badania, które jednoznacznie potwierdzają jej wcześniejsze przypuszczenia – zostanie mamą. Gabriel wręcza Rodrigowi raport finansowy firmy, którego wykonanie zlecił Maximino – bilans nie wykrył żadnych niezgodności. Luciana potwierdza ojcu, że jest w ciąży. Claudio obiecuje jej, że będzie o nią dbał. Paz wręcza Lucianie pudło z ubraniami Aurory, jakie otrzymała, razem z nią, od Roseleny.

Tagi: , ,

Komentarze

 1. xxx
  17 grudnia 2012 at 17:06 #

  lorenzo na tym zdjęciu wygląda tak słodko :) )))

 2. Basia Niedzielska
  11 grudnia 2012 at 12:16 #

  dwa jednym Claudio dowiedział się że ma córkę . a teraz bedzie miał wnuka. zostanie dziadkiem.

 3. andzia
  10 grudnia 2012 at 20:46 #

  dwa w jednym dowiedzial sie ze ma corke…a teraz bedzie mial wnuka

 4. Basia Niedzielska
  7 grudnia 2012 at 19:49 #

  Claudio nie tak dawno dowiedział się prawdy że Luciana jest jego
  córką a już zostanie dziadkiem będzie miał wnuka.

 5. Basia Niedzielska
  7 grudnia 2012 at 19:37 #

  Luciana była u lekarza z Paz i Magdą aby sprawdzić czy rzeczywiście jest w ciąży. i podejrzenia Paz sprawdziły się która wyczytała po oczach Luciany że w ciąży jest. Paz jakby była wróżką.
  Luciana mamą zostanie.

 6. Basia Niedzielska
  7 grudnia 2012 at 19:22 #

  Roselena już zwala na Luciane że może spodziewać się dziecka innego mężczyzny. Roselena za kogo ma Luciane za jakąś zdzire . przecież jasno Rodrigo powiedział Roselenie , że on był pierwszym mężczyzną Luciany. Luciana przeżyła pierwszy raz z Rodrigiem i Rodrigo jest jej pierwszym mężczyzną któremu sie oddała z miłości . i to oczywiste że to dziecko jest Rodriga. Luciana nie miała wielu mężczyzn. i sie nie puszczała.

 7. Lucy
  3 grudnia 2012 at 07:50 #

  Do Basia:masz racje pisząc że Jana nie powinna dawac Borisowi nadzieji,ale i tak pozostane przy swoim zdaniu że Boris jest natrętny-bo taki poprostu jest.

 8. Basia
  2 grudnia 2012 at 20:00 #

  marti Luz María Jerez ta która gra coni to ona żyje i ma dzieci jej nazwisko jest w ramce jest bo dostała nagrode za inny serial jako najlepsza aktorka.
  marti i nie uśmiercaj tej aktorki bo jak by nie żyła to by pisało na filmweb tam gdzie sa aktorzy wszyscy z ukrytej miłości

 9. Basia
  2 grudnia 2012 at 19:09 #

  Ina Gabriel Soto nie jest starym dziadem . nie jest taki stary jest młody. bo sama mam chłopaka co ma 35 Lata i wygląda młodo jakby miał 28 29 Lat i Wiliam Levy nie rozreklamowany

 10. Basia
  2 grudnia 2012 at 19:04 #

  f William LEVY tez ma figure i jest przystojny masz cos do niego

 11. Basia
  2 grudnia 2012 at 19:03 #

  andzia zostaw w spokoju William Levy. levy też jest przystojny tak jak wszyscy aktorzy sa przystojni

 12. Basia
  2 grudnia 2012 at 19:01 #

  Lucy Boris nie jest natręt. jest przystojny i Jana powina być z Borisem. bo po co mu daje nadzieje i chodzi z nim tak dla przyjemności. to niech od razu Jana powinna powiedziec że nie chce z Borisem chodzić bo go nie kocha i nie jest zakochana tylko zakochała sie w Lorenzo.

 13. Lucy
  1 grudnia 2012 at 19:55 #

  brigida jest smieszna:)nic do niej nie mam

 14. lala
  1 grudnia 2012 at 18:53 #

  ładny jest rodrigo i patrisjo ale szkoda ze on umrze a lubicie brigide bo ona zawsze podsłuchuje i tak wogle dziwnie wygląda